Home Decor 2017 – znamy już datę przyszłorocznych targów wyposażenia wnętrz

3.8/5 (5)

Poznaliśmy już datę przyszłorocznych targów Home Decor – największych obecnie na terenie Polski targów wyposażenia wnętrz.

Wiemy już, że przyszłoroczne targi Home Decor odbędą w dniach 14-17.03.2017. Miejscem imprezy – podobnie jak w latach ubiegłych – będą Międzynarodowe Targi Poznańskie w Poznaniu. Targi Home Decor są obecnie największą tego typu imprezą na terenie Polski

Home Decor to olbrzymia prezentacja nowości i inspiracji z branży wnętrzarskiej, wyposażenia wnętrz. W zeszłym roku na potrzeby Home Decor w Poznaniu wykorzystano aż dwie hale Międzynarodowych Targów Poznańskich, a w samych Targach uczestniczyło ponad 150 wystawców, którzy prezentowali swoje dokonania w takich kategoriach, jak:

  • dekoracje,
  • oświetlenie,
  • tekstylia
  • wyposażenie kuchni i łazienki.

Home Decor jest tradycyjnie odwiedzany przez ogromną liczbę zwiedzających – zarówno osób związanych zawodowo z usługami designerskimi, wykończenia wnętrz czy osób reprezentujących profesjonalne firmy remontowe i wykończeniowe, a także przez osoby w  żaden sposób niezwiązane z branżą wnętrzarską czy wykończeniową.

Home decoration

Zachęcamy wszystkich – zwłaszcza osoby związane z branżą wnętrzarską  i designerską, do zarezerwowania czasu w połowie marca przyszłego roku na wizytę na tych prestiżowych targach w Poznaniu. Przypominamy – targi Home Decor już w połowie marca 2017 w Poznaniu!

 

Oceny