Warsaw Build 2016 | Firma remontowa Warszawa

Brak ocen.

Znamy już termin tegorocznych Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016. W tym roku przed nami czwarta już edycja tej imprezy,

Warsaw Build to jedyna tego typu impreza wystawiennicza w Warszawie. W zeszłym roku w targach Warsaw Build wzięło udział ponad 100 wystawców z 11 państw. Targi odwiedziło ponad 2000 zwiedzających, a relacje z Targów przeprowadziło 50 akredytowanych dziennikarzy.

Wśród laureatów zeszłorocznych targów znalazły się, między innymi: Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD Sp. z o.o., Design Express Poland Sp. z o.o.,Okna i Drzwi: Alukov a.s., Okna i Drzwi: P. VIKKING KTS Sp. z o.o., Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan Sp. J., RAVAK Polska S.A., Inteligentny Budynek Polska Sp. z o.o., Barbor, Jezierski Markowe Okna, Petecki, Wiśniowski Home Inclusive, Alkazar; Wyróżnienia: Vikking, Silvan, Gerda, Akant.

W tym roku odbędzie się już czwarta odsłona tej cyklicznej imprezy. Warsaw Build 2016 odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2016 roku. Można się spodziewać, że w roku 2016 Targi będą się cieszyły co najmniej tak dużym zainteresowaniem wystawców i zwiedzających, jak w roku poprzednim.

Tagi Warsaw Build 2016 będą bez wątpienia kolejną doskonałą okazją do zaznajomienia się z najnowszymi światowymi trendami w branży budowlanej, remontowej i wykończeniowej. Targi są też doskonałym miejscem spotkań zarówno dużych, innowacyjnych firm tej gałęzi gospodarki, jak również mniejszych firm remontowych, budowlanych, wykończeniowych,  z Warszawy i całej Polski. Już dziś zachęcamy wszystkich, którzy związani są z branżą remontowo – budowlaną do uczestnictwa w IV Międzynarodowych Targach Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016.

Źródło: www.warsawbuild.pl

Oceny