Remonty mieszkań – firma remontowa Warszawa

5/5 (1)

Remonty mieszkań to jedna z naszych specjalności, a główne motto naszej firmy to Remont bez stresu. Jesteśmy firmą remontowo – budowlaną. Oferujemy usługi remontowe i ogólnobudowlane w Warszawie i w okolicach Warszawy.

Wykonujemy remonty mieszkań i domów, szybko i profesjonalnie w sposób kompleksowy (gładzie gipsowe, malowanie, remonty łazienek, glazura, terakota, wymiana drzwi i okien, tynki, tynki trawertynowe, instalacje elektryczne, itp.). Gwarantujemy profesjonalne wykonanie zgodne z najnowszymi standardami i trendami branży wykończenia wnętrz oraz konkurencyjne ceny usług remontowych!

Remonty Warszawa – wolne terminy [zamów bezpłatną wycenę]

Warszawa - domy

Działamy na ternie Warszawy i w okolicach – Firma remontowa Warszawa (fot. Pixabay.com)

Remonty w Warszawie – tania firma remontowa

Warszawa to rynek stosunkowo zróżnicowany. Pod każdym względem. Znajdziemy w Warszawie firmy oferujące usługi remontowe zarówno na najwyższym, można powiedzieć europejskim poziomie, ale znajdziemy również firmy, czy osoby których jakość wykonania usług remontowych czy wykończeniowych znacznie odbiega do dzisiejszych standardów. I cChociaż generalnie ceny usług remontowych w Warszawie są nieco wyższe niż w innych regionach Polski, to przedział cenowy usług jest też bardzo szeroki.

Nasza firma oferuje konkurencyjne ceny usług remontowych, zbliżone do cen, jakie za usługi remontowe oferuje się w innych, oddalonych od stolicy regionach Polski. Co ważne,  niższe ceny usług remontowych oferowanych przez naszą firmę nigdy nie są kształtowane kosztem jakości wykonania remontu!

Orientacyjny cennik usług remontowych znajduje się [tutaj]

Remonty mieszkań – cena to nie wszystko

Warto także pamiętać, że chociaż cena usług remontowych jest istotnym czynnikiem przy wyborze firmy remontowej, to jednak cena nie powinna być ani jedynym, ani najważniejszym kryterium wyboru wykonawcy remontu.

Jakość wykonania remontu mieszkania

Najważniejszym kryterium przy wyborze wykonawcy powinien być profesjonalizm firmy remontowej. Przed podpisaniem umowy na remont domu czy mieszkania warto poznać doświadczenie ekipy remontowej, która będzie wykonywała remont oraz choćby dowiedzieć się jakiego sprzętu używa firma przy wykonywaniu usług. Wszystko to pozwoli nam upewnić się, czy na pewno mamy do czynienia z profesjonalnie działającą firmą remontową.

Remont mieszkania Warszawa – bezpłatna wycena

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług remontowych naszej firmy And-Mix Andrzeja Zakrzewskiego. Na terenie Warszawy gwarantujemy bezpłatną wycenę usług w lokalu inwestora. Zachęcamy do kontaktu inwestorów szukających profesjonalnych usług remontowych w Warszawie i okolicach Warszawy!

Oceny