Firma remontowa Warszawa: skorzystaj z bezpłatnej wyceny remontu!

Brak ocen.

Szukasz wykonawcy wykończenia bądź remontu domu lub mieszkania w Warszawie lub w okolicach Warszawy? Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje nasza firma remontowa! Wyceń koszty wykonania prac remontowo – wykończeniowych za darmo.

Nasza firma And-Mix oferuje profesjonalne usługi remontowe w Warszawie oraz w okolicach Warszawy. Zapewniamy wysoką jakość prowadzonych usług oraz doświadczoną i profesjonalną ekipę remontową.

Wszystkim potencjalnym inwestorom zapewniamy możliwość bezpłatnej wyceny prac remontowych i wykończeniowych z bezpłatnym dojazdem do klienta na terenie Warszawy.

Nasza firma wykonuje usługi wykończeniowe i remontowe na terenie miast: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Pruszków, Ząbki, Piaseczno, Otwock, Wołomin oraz w okolicach.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą prac remontowych i wykończeniowych oraz do wstępnego kontaktu w celu umówienia się na bezpłatną wycenę prac.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym poglądowym cennikiem usług remontowych (Cennik usług remontowych 2016 – [tutaj]) Zaznaczamy jednak, że cennik ma charakter poglądowy, dokładna wycena usług dokonywana jest indywidualnie dla każdego inwestora.

Czekamy na inwestorów z Warszawy i okolic: Firma remontowa And-Mix Warszawa – tel. 503 913 106, e-mail: biuro@and-mix.pl.

Oceny