Remont roku 2016 – konkurs „Muratora”

3.75/5 (4)

Planujesz remont w tym roku? Jesteś w fazie realizacji prac remontowych? Przypominamy, że trwa tegoroczna edycja konkursu na „Remont roku 2016”. Dla zwycięzcy w każdej kategorii konkursu przewidziana jest nagroda o wartości 10.000 zł.

Organizatorem konkursu na Remont roku 2016 jest spółka ZPR Media S.A., wydawca czasopisma „Murator” oraz właściciel serwisu internetowego branży remontowej i budowlanej www.muratordom.pl. Wśród wielu sponsorów konkursu znajdują się takie firmy jak Velux, Hitze, Hormann, Isover, Gazuno, Ruukki, Schuco oraz Termoorganika.

Konkurs na remont roku odbywa się w czterech kategoriach konkursowych:

  • Poddasze,
  • Wnętrze,
  • Termomodernizacja,
  • Przebudowa,

i każde ze zgłoszeń do konkursu na remont roku musi być przypisana do jednej i tylko jednej z podanych wyżej kategorii. Dla zwycięzcy w każdej z powyższych kategorii przeznaczona jest nagroda o wartości 10.000 zł.

Do konkursu na remont roku można zgłaszać już ukończone realizacje remontów – termin zgłoszeń ukończonych realizacji upływa dnia 15 grudnia 2016 roku. Prawidłowe zgłoszenie realizacji remontu musi zawierać takie elementy, jak co najmniej jedno zdjęcie obiektu przed remontem oraz po zakończonym remoncie, a także szczegółowy opis przeprowadzonych prac.

Do konkursu na remont roku można zgłaszać także realizacje nieukończone, które są dopiero w fazie realizacji lub projektu. Projekty mogą wziąć udział także w do konkursu na realizacje pod warunkiem ukończenia wszystkich prac remontowych najpóźniej do dnia 15 grudnia 2016 roku. W przypadku zgłoszeń projektów należy dołączyć dokumentację zdjęciową obiektu przed rozpoczęciem prac remontowych oraz opis planowanych czynności remontowych. Projekty realizacji należy zgłaszać najpóźniej do 15 października 2016 roku. Każdy projekt – podobnie jak realizacja – musi być zgłoszona do jednej z czterech przedstawionych wyżej kategorii konkursowych. Najlepsze projekty w każdej kategorii (do 5 projektów w każdej kategorii) zostaną uhonorowane atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi (wysokiej jakości sprzęt remontowo – budowlany, materiały remontowe, itp.).

Konkurs na projekt remontu został podzielony na trzy okresy. Za nami już dwa z nich (pierwszy zakończony w marcu, drugi w czerwcu). Wśród laureatów projektów znajdują się osoby z całej Polski, także z Warszawy, a wśród nagród znajdują się na przykład: szlifierka kątowa Hitachi G13STA, zestaw natryskowy przesuwny z mydelniczką Ferro, elektryczny zestaw adaptacyjny Velux Integra®, System do ocieplania dachu skośnego Isover Profit Vario, Kominek Hitze i wiele innych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na remont roku i zgłaszania swoich realizacji oraz projektów. Więcej szczegółów dotyczących konkursu na remont roku znajduje się [tutaj]

 

Oceny