Planujesz remont lub wykończenie mieszkania? | And-Mix Warszawa

Brak ocen.

Kupiłeś nowe mieszkanie w Warszawie w stanie deweloperskim i szukasz profesjonalnej firmy wykończeniowej? Dokonałeś zakupu mieszkania na rynku wtórnym, które wymaga prac remontowych lub szukasz dobrej i taniej firmy w Warszawie, która szybko i profesjonalnie wykonałaby remont twojego mieszkania? Doskonale trafiłeś!

And-Mix to profesjonalna firma remontowa i wykończeniowa. Wykonujemy usługi wykończeniowe (wykończenie wnętrz) oraz usługi remontowe na terenie Warszawy.

Planujesz remont lub wykończenie mieszkania? Skontaktuj się, Niczego nie ryzykujesz!

Jeśli planujesz remont mieszkania lub wykończenie mieszania i szukasz profesjonalnej firmy wykonującej usługi remontowe i wykończeniowe na terenie Warszawy skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje, a wręcz przeciwnie. Dzięki naszej firmie będziesz mógł zaoszczędzić czas i pieniądze. Bezpłatnie dojeżdżamy do klienta na terenie Warszawy oraz dokonujemy bezpłatnej wyceny usług remontowych lub wykończeniowych oraz bezpłatnie doradzimy jakie prace i w jaki sposób należy wykonać, jakie wybrać materiały, itp. Gwarantujemy też atrakcyjne ceny naszych usług!

Zdecydujesz się na usługi remontowe And-Mix i co dalej?

Po podpisaniu umowy przystępujemy do wykonywania usług remontowych lub wykończeniowych. Mamy doświadczoną i profesjonalną ekipę. Nasza firma posiada profesjonalny sprzęt najwyższej jakości, który gwarantuje, że prace remontowe i wykończeniowe przeprowadzimy w krótkim terminie, a jakość wykonanych przez nas prac będzie doskonała.

Działamy na terenie Warszawy, Mławy i innych miejscowości województwa mazowieckiego

Działamy na terenie Warszawy, Mławy i innych miejscowości województwa mazowieckiego

Oprócz Warszawy i aglomeracji warszawskiej (Otwock, Pruszków, Legionowo, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Piaseczno) wykonujemy usługi wykończeniowe i usługi remontowe w takich miejscowościach jak: Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Mława, Nidzica, Ciechanów. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego (503 913 106) lub mailowego (biuro@and-mix.pl).

Oceny